EKMM451VSN820MP30S
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VSN820MP30S
EKMM451VSN820MP30S Hakkında
EKMM451VSN820MP30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 82µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in kasa tasarımı ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 3000 saat ömür süresi 105°C'de sağlar. 120Hz'de 4.043Ohm ESR değeri ve 640mA ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarına, 50kHz'de 915.2mA ripple current ile yüksek frekans uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915.2 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V