EKMM451VSN471MA50S
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VSN471MA50S
EKMM451VSN471MA50S Hakkında
EKMM451VSN471MA50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-in montaj türüne sahip bu radial kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 705mOhm ESR değeri, 1.85A @ 120Hz ve 2.6455A @ 50kHz ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve filtreleme uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 705mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6455 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V