EKMM451VSN331MA40S
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VSN331MA40S
EKMM451VSN331MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM451VSN331MA40S, 330 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 1.005Ohm @ 120Hz ve ±20% tolerans aralığına sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışır. 120Hz'de 1.45A, 50kHz'de 2.0735A ripple akımı kapasitesine sahip olup, endüstriyel güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0735 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V