EKMM451VSN271MA35T
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VSN271MA35T
EKMM451VSN271MA35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM451VSN271MA35T, 270 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal çalışma gerilimi ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılan radyal snap-in tipi kondansatörü temsil eder. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 1.28A ripple akım kapasitesi ve 50 kHz'de 1.8304A ripple akım değerine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 1.228 Ohm'dur. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.228Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V