EKMM451VSN151MR30S
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VSN151MR30S
EKMM451VSN151MR30S Hakkında
EKMM451VSN151MR30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 150µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 880mA, 50kHz'de 1.2584A ripple akım kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 2.21Ohm'dur. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V