EKMM451VNN271MA35T
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VNN271MA35T
EKMM451VNN271MA35T Hakkında
United Chemi-Con EKMM451VNN271MA35T, 270 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in case tipi kasa tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, endüstriyel ve elektronik cihazlarda genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sunmaktadır. 1.228Ω ESR değeri ile 1.8304A @ 50kHz ripple akımı kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.228Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V