EKMM451VEN271MA35U
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM451VEN271MA35U
EKMM451VEN271MA35U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM451VEN271MA35U, 270µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile Through Hole PCB'lere doğrudan takılabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve düşük frekansı filtreleyen uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 1.228Ohm ESR ve 1.28A ripple current yüksek güç uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.228Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V