EKMM421VSN561MA50S
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM421VSN561MA50S
EKMM421VSN561MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM421VSN561MA50S, 560µF kapasitans değerine ve 420V voltaj derecesine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipinde tasarlanmış bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunar. 120Hz'de 592mOhm ESR değeri ile ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 50kHz'de 3.0745A ripple akım özelliği taşır. Güç kaynakları, convertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 592mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0745 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V