EKMM401VSN471MR50T
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMM401VSN471MR50T
EKMM401VSN471MR50T Hakkında
United Chemi-Con EKMM401VSN471MR50T, 470 µF kapasitansına sahip 400V nominal gerilime göre tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -25°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 529mOhm ESR değerine, 50 kHz'de 2.717 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan standar bir kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V