EKMM401VSN181MR30W
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM401VSN181MR30W
EKMM401VSN181MR30W Hakkında
EKMM401VSN181MR30W, United Chemi-Con tarafından üretilen 180 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 980 mA, 50 kHz'de 1.4014 A ripple akım kapasitesi ile AC ripple içeren devrelerde güvenilir bir şekilde çalışır. Düşük ESR değeri (1.381 Ohm @ 120Hz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.381Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4014 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V