EKMM401VNN221MR30S
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM401VNN221MR30S
EKMM401VNN221MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM401VNN221MR30S, 220 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilim değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 1.13Ω ESR değerine (120Hz'de) ve 3000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. -25°C ile +105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilen bu kondansatör, 50kHz yüksek frekans çalışmasında 1.573A ripple akım kapasitesine ve 120Hz düşük frekans çalışmasında 1.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V