EKMM251VNN331MP35T
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMM251VNN331MP35T
EKMM251VNN331MP35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM251VNN331MP35T, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Radial snap-in kasa tipiyle through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür özelliği bulunmaktadır. 120 Hz'de 753mΩ ESR değeri, 1.3A (120Hz) ve 1.95A (50kHz) ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V