EKMM250VSN223MA35T
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM250VSN223MA35T
EKMM250VSN223MA35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM250VSN223MA35T, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile çalışan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan polar yapıdaki bu kondansatör, artık üretimi durdurulmuş (obsolete) bir parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V