EKMM201VSN681MQ35W
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VSN681MQ35W
EKMM201VSN681MQ35W Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM201VSN681MQ35W, 680 µF kapasitansına ve 200V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.67 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel ve tüketici elektroniği devreleri gibi filtreleme ve enerjinin depolanması gereken alanlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V