EKMM201VSN222MA50U
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VSN222MA50U
EKMM201VSN222MA50U Hakkında
EKMM201VSN222MA50U, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200 µF kapasiteli, 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajlı radial, snap-in kasa tipi bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garantiler. ±20% tolerans ile üretilen komponen, yüksek frekansta (50 kHz) 5.67 A ve düşük frekansta (120 Hz) 3.78 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, şarj devreleri ve diğer endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V