EKMM201VSN182MA45S
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VSN182MA45S
EKMM201VSN182MA45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM201VSN182MA45S, 1800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, radial snap-in paket türünde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için uygun olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilenir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 50 kHz'de 5.22 A ve 120 Hz'de 3.48 A ripple akımını destekler. PCB'ye montaj için Through Hole bağlantı noktaları kullanılmaktadır. İçinde su beslemesi, enerji depolama ve EMI filtreleme gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V