EKMM201VSN122MR40W
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VSN122MR40W
EKMM201VSN122MR40W Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM201VSN122MR40W, 1200 µF kapasitanslı ve 200V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.975 A ve 120 Hz'de 2.65 A ripple akım desteği olan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve düzenleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.975 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V