EKMM201VSN102MQ50S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VSN102MQ50S
EKMM201VSN102MQ50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM201VSN102MQ50S, 1000 µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 249mOhm, ripple akım kapasitesi 50kHz'de 3.45A ve 120Hz'de 2.3A'dir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 249mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V