EKMM201VNN182MA45S
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM201VNN182MA45S
EKMM201VNN182MA45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM201VNN182MA45S, 1800µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değer etrafında çalışır. 138mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu kondansatör, 50kHz'de 5.22A ve 120Hz'de 3.48A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V