EKMM161VSN471MN35S
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM161VSN471MN
EKMM161VSN471MN35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM161VSN471MN35S, 470 µF kapasitans ve 160V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolaylıkla sabitlenir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 529mOhm ESR değeri, düşük frekansda 1.34A ve yüksek frekansda 2.01A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V