EKMM161VSN152MA30S
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMM161VSN152MA30S
EKMM161VSN152MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMM161VSN152MA30S, 1500µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür belirtilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 50 kHz'de 4.26A ve 120Hz'de 2.84A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. 160V yüksek voltaj derecelendirmesi, endüstriyel ve tıbbi cihazlar başta olmak üzere çeşitli elektrik devrelerinde yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.26 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V