EKMH800VSN822MA45S
CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH800VSN822MA45S
EKMH800VSN822MA45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH800VSN822MA45S, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Radial snap-in kasa tipinde Through Hole montaj için uygundur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren analog elektronik tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V