EKMH800VSN682MA50S
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH800VSN682MA50S
EKMH800VSN682MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH800VSN682MA50S, 6800µF kapasitans değerine sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 37mOhm ESR değeri ile 120Hz'de stabil performans gösterir. 4.68A ripple current kapasitesi (100kHz) ve 3.9A (120Hz) ile güç kaynakları, audio cihazları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yer alabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.68 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V