EKMH800VSN272MA25S
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH800VSN272MA
EKMH800VSN272MA25S Hakkında
EKMH800VSN272MA25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilimde çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye radyal olarak monte edilir. ±20% tolerans, 92mOhm ESR değeri ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 120Hz'de 2.29A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.748 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V