EKMH800VSD133MB50T
CAP ALUM 13000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH800VSD133MB50T
EKMH800VSD133MB50T Hakkında
EKMH800VSD133MB50T, United Chemi-Con tarafından üretilen 13000µF kapasitesi ve 80V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılan bu kondansatör polaritesi belirtilen kutuplu bir bileşendir. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V