EKMH6R3VSN153MP25T
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH6R3VSN153MP25T
EKMH6R3VSN153MP25T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH6R3VSN153MP25T, 15000 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montaj uyumludur. ±20% tolerans ve 66mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve energy storage uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1.72A ve 100kHz'de 1.8576A ripple current kapasitesine sahiptir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8576 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V