EKMH630VSN682MR50T
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH630VSN682MR50T
EKMH630VSN682MR50T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH630VSN682MR50T, 6800 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 37mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen 3.65A ve 100kHz'de ölçülen 4.38A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve 2000 saat (105°C) ömür garantisi sağlar. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.38 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V