EKMH630VSN472MR40S
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH630VSN472MR40S
EKMH630VSN472MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH630VSN472MR40S, 4700µF kapasitanslı ve 63V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolay yerleştirme sağlar. ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. 53mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 3.432A ripple akım kapasitesi 100kHz'de belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.432 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V