EKMH500VSN682MA30T
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH500VSN682MA30T
EKMH500VSN682MA30T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH500VSN682MA30T, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans, 49mOhm ESR (120Hz'de) ve 3.51A ripple current kapasitesine (100kHz'de) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulur. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V