EKMH500VSN472MR30S
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH500VSN472MR30S
EKMH500VSN472MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH500VSN472MR30S, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, radyal snap-in montaj tipiyle PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 71mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 2.43A ripple akımı kapasitesi 100kHz'de, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında imal edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V