EKMH500VSN392MQ35T
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH500VSN392MQ35T
EKMH500VSN392MQ35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH500VSN392MQ35T, 3900 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olan bu bileşen, radial snap-in montaj türü ile PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantiler. 85mOhm ESR değeri ve 120Hz'de 2.18A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans ile ürün özelleştirmeler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3544 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V