EKMH500VRT273MB63T
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH500VRT273MB63T
EKMH500VRT273MB63T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH500VRT273MB63T, 27000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole snap-in montaj türü sayesinde hızlı ve kolay kurulum sağlar. 12 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri ve 6.39 A @ 100 kHz ripple akımı taşır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtering işlemlerinde kullanılan bu bileşen artık üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3936 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V