EKMH451VSN271MR45S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH451VSN271MR45S
EKMH451VSN271MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH451VSN271MR45S, 270µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegrasyona olanak tanır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 100kHz'de 1.6445A ve 120Hz'de 1.15A ripple akım toleransı ile güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 120Hz'de 921mOhm ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6445 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V