EKMH451VSN221MA30W
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH451VSN221MA30W
EKMH451VSN221MA30W Hakkında
EKMH451VSN221MA30W, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutulu bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan cihaz, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile ±1.13Ohm ESR değerine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 1A ve 100kHz'de 1.43A ripple akımını desteklemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V