EKMH451VRD331MA40U
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH451VRD331MA40U
EKMH451VRD331MA40U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH451VRD331MA40U, 330µF kapasitanslı 450V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile doğrudan PCB'ye yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel sürücü devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 120Hz'de 1.38A ve 100kHz'de 1.9734A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9734 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V