EKMH451VNN102MAA0U
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH451VNN102MAA
EKMH451VNN102MAA0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH451VNN102MAA0U, 1000 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB üzerine entegre edilebilir. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile yüksek güç uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve enerji filtreleme devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedecek doğru kutupluluğu ile bağlanması önemlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V