EKMH451VND471MB40N
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH451VND471MB40N
EKMH451VND471MB40N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH451VND471MB40N, 470µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilim ile çalışan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile PCB'ye hızlı montaj sağlar. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 529mOhm olan bu kondansatör, 100kHz'de 2.5454A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5454 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V