EKMH401VSN471MR50T
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VSN471MR50T
EKMH401VSN471MR50T Hakkında
EKMH401VSN471MR50T, United Chemi-Con tarafından üretilen 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime sahip bu radial, snap-in tipi kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranslı ve 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu through-hole montajlı bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi pek çok endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamasında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V