EKMH401VSN471MA45S
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VSN471MA45S
EKMH401VSN471MA45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH401VSN471MA45S, 470µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömrü ile 105°C'de çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 529mOhm, ripple current kapasitesi 100kHz'de 2.49A, 120Hz'de 1.74A'dir. ±20% toleranslı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4882 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V