EKMH401VSN181MR45T
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VSN181MR45T
EKMH401VSN181MR45T Hakkında
EKMH401VSN181MR45T, United Chemi-Con tarafından üretilen 180µF kapasiteli, 400V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunan komponentin toleransı ±20% olarak belirlenmiştir. Polar yapısı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bileşen yaşlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V