EKMH401VSN181MR30U
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VSN181MR30U
EKMH401VSN181MR30U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH401VSN181MR30U, 180µF kapasitansa sahip 400V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, inverter devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 1.381Ω olup, düşük frekans uygulamalarda 920mA, yüksek frekans (100kHz) uygulamalarında 1.3156A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile -25°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.381Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3156 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V