EKMH401VSN181MP40S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VSN181MP40S
EKMH401VSN181MP40S Hakkında
EKMH401VSN181MP40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 180 µF kapasiteli, 400V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve AC/DC adaptörlerde yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısı nedeni ile doğru kutup yönlendirmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V