EKMH401VNN331MA35W
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VNN331MA35W
EKMH401VNN331MA35W Hakkında
EKMH401VNN331MA35W, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 120Hz'de 753mOhm ESR değeri ve 1.35A (120Hz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 100kHz'de 1.9305A yüksek frekans ripple akım toleransı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9305 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V