EKMH401VNN271MR40S
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VNN271MR40S
EKMH401VNN271MR40S Hakkında
EKMH401VNN271MR40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, radial snap-in kasa tipinde montajlanır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 921mOhm ESR değeri ile 1.73A @ 100kHz ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleeri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7303 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V