EKMH401VNN181MR30T
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VNN181MR30T
EKMH401VNN181MR30T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH401VNN181MR30T, 180µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipiyle tasarlanmış bu komponent, güç kaynakları, inverterler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı AC/DC uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilen komponent, 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 120Hz'de 920mA ve 100kHz'de 1.3156A ripple akım kapasitesine sahip olup, 1.381Ohm ESR değeriyle karakterize edilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.381Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3156 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V