EKMH401VNN151MR25S
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH401VNN151MR25S
EKMH401VNN151MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH401VNN151MR25S, 150 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 1.658 Ohm ESR değerine (120 Hz'de) sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 100 kHz'de 1.2012 A ve 120 Hz'de 840 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve EMI suppression uygulamalarında kullanım için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2012 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V