EKMH350VSN562AR25T
CAP ALUM 5600UF 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH350VSN562AR25T
EKMH350VSN562AR25T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH350VSN562AR25T, 5600 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ve snap-in paket yapısı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi vermektedir. Polar yapısıyla doğru kutuplama gerektirir ve ±30% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance 0%, +30%
Voltage - Rated 35 V