EKMH350VSN332MP25T
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH350VSN332MP
EKMH350VSN332MP25T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH350VSN332MP25T, 3300µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 126mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 120Hz'de 1.4A ve 100kHz'de 1.512A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Parça obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 126mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.512 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V