EKMH201VSN122MR50S
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH201VSN122MR50S
EKMH201VSN122MR50S Hakkında
United Chemi-Con EKMH201VSN122MR50S, 1200 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi olan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 138mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 3.9A ripple akımı kapasitesi ile 100kHz'de çalışır. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj düzenleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V