EKMH201VNN561MQ35S
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH201VNN561MQ35S
EKMH201VNN561MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH201VNN561MQ35S, 560 µF kapasitanslı ve 200 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketi ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 296 mOhm ESR değeri ve 1.53 A (120 Hz) / 2.295 A (100 kHz) ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.295 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V